FORGOT YOUR DETAILS?

لینک های شکسته

چرا باید همیشه صفحات و لینک های خراب را چک کنیم؟

عوامل متعددی وجود دارد که می تواند نرخ و میزان "دید" سایت را بهبود بخشد و بر رتبه بندی سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو تأثیر بگذارد.

یک جنبه مهم بهینه سازی سایت برای موتور جستجو ایجاد محتوا است که  موفقیت در این راه بستگی به کیفیت و کمیت محتوا دارد.

بسیاری از وبلاگ ها، مقالات و سرویس ها راهنمایی ها و توصیه هایی در مورد ساختار محتوا، انتخاب کلمات کلیدی و جمع آوری آنها ارائه می دهند . با این حال، موضوع نظارت و دسترسی به محتوا اغلب نادیده گرفته می شود.

چرا لینک های خراب می توانند به کسب و کار آنلاین شما آسیب برسانند؟

1- مشتری :

مشتری برای بازدید اطلاعات از سایت آنلاین بازدید می کند و نمی تواند آن را پیدا کند، زیرا این صفحه در دسترس نیست.

در بهترین حالت، مشتری به سایر صفحات سایت می رود و در بدترین حالت سایت را ترک می کند. نرخ خروج از صفحه (bounce rate) شما افزایش می یابد و مشتری از دست می رود.

2- موتورهای جستجو:

اگر سایت شامل صفحات بیش از حد بسیاری با کد پاسخ "404" باشد، می تواند تاثیر منفی بر رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو بزرگ داشته باشد. کل صفحات سایت یا بعضی از صفحات ممکن است مجازات Google دریافت کنند، رتبه بندی سایت در موتورجستجو می تواند کاهش یابد و به همان دلیل تعداد بازدیدکنندگان کاهش می یابد.

3- از دست دادن لینک ها :

تعداد لینک های ورودی به وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر می گذارد. هر مالک وبسایت  و وبمستری می داند که چطور بدست آوردن بک لینک ها و مراجع با کیفیت دشوار است.

4- لینک های شکسته = فرصت های از دست رفته

ایجاد و مدیریت محتوای وب سایت یک فرایند پیچیده است که همیشه با بسیاری تنظیمات دستی مرتبط است. ویراستاران سایت های چندگانه،فرایند های بروز رسانی سایت و نیاز به روز رسانی محتوا احتمال خطاهای مختلف را افزایش می دهند. مهمترین اشتباهات ایجاد و افزودن صفحات غیر موجود یا لینک های شکسته است.

با وجود این واقعیت که تایید لینک ها و پیوند هایی که وجود دارند بسیار مهم است ، اکثر وب مسترها و صاحبان سایت توجه کافی به این موضوع نمی کنند و یا فقط آن را نادیده می گیرند. به دلیل وجود این مسئله بسیار بی اهمیت از فرصت خود برای تبلیغ سایت بی بهره اند.

5- چرا لینک های خراب مضر هستند؟

اول از همه، آنها احساس بدی در مورد شرکت یا محصول شما در بازدید کنندگانی که وب سایت را ترک کرده اندایجاد کرده و شما یک مشتری بالقوه را از دست می دهید. شما باید به مشتریان احترام بگذارید و تنها محتوای سالم و با کیفیت از خدمات و محصولات تحت وب خود را نمایش دهید!

همچنین لینک های شکسته، نقاط ضعف سایت های خود را در موتورهای جستجوی بزرگ که پیچیده تر هستند بیشتر نمایان می سازند و بنابراین احتمال اینکه رتبه سایت خود را کاهش دهند افزایش می یابد.

6- لینک های شکسته شما مزیتی برای رقبای شماست.

لینک های شکسته شما درمیان مدیران وب سایت ها و وبمسترها بمنظور افزایش امتیاز وب سایت خود در موتورهای جستجو بسیار محبوب بوده در حالی که برای شما ایجاد هزینه خواهد کرد. کتابخانه ها و ابزارهای زیادی برای جستجوی لینک های خراب ایجاد شده لینک های خودرا جایگزین آنها می کنند. اگر شما در مورد لینک های شکسته وب سایت خود نگران نباشید، دیگران را از این فرصت استفاده خواهند کرد. شاید در حالی که شما این متن را بخوانید، دیگر مدیران وب در حال حاضر برای لینک های مرده شما در حال نقشه و شکار هستند. این شانس را به آنها ندهید!

سئو وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

TOP