FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

پشتیبانی سایت

چرا پشتیبانی سایت لازم است؟

امروزه بیشتر صاحبان آموزشگاه ها تلاش می کنند که برای آموزشگاه خود وب سایتی راه اندازی کرده و دوره های خود را دراین وب سایت ها به کاربران ارائه دهند.اینکه ایا برای طراحی سایت آموزشگاه نیاز به رعایت چه استانداردهایی هستیم موصوعی است که خارج از این بحث است ولی آن چیزی که واضح است این است که هر وب سایتی نیاز به پشتیبانی دارد . اما واقعا پشتیانی وب سایت چیست و چرا اصولا تمام وب سایت ها از موتور جستجوی گوگل گرفته تا هر وب سایت دیگری نیاز به پشتیبانی دارد نکته ای است که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

هر وب سایت چه توسط سیستم های مدیریت محتوا ساخته شده باشد یا توسط کد و بصورت مستقیم با برنامه نویسی طراحی و اجرا شده باشد بعد از مدتی دچار مشکلاتی خواهد شد . این مشکلات به چند دسته تقسیم می شوند:

 • دسته اول مشکلاتی هستند که بصورت ذاتی در محیط وب ایجاد می شوند مثل مشکلات امنیتی ، مشکلات زیرساخت و ....
 • دسته دوم مشکلاتی هستند که توسط برنامه نویسی یا کلا توسط طراحان و در اثر تجربه کم یا سهل انگاری بوجود می آید که در واقع مشکلاتی انسانی است.

در هردوی این موارد ، مدیر آموزشگاه به عنوان فردی که دارای مسئولیت های فراوانی از مدیریت آموزشگاه گرفته تا بررسی هرروزه فرایند های موجود در آموزشگاه ، همه و همه را باید کنترل کند . از طرفی ممکن است که مدیر آموزشگاه تمام تخصص لازم برای برطرف کردن مشکلات بوجود آمده را نداشته و هم از نظر زمانی با مشکل مواجه خواهد شد و هم از نظر از دست رفتن فرصت هایی که ممکن بود منجر به ثبت نام شود.

بارها به تجربه دیدم که وب سایت یک آموزشگاه زمانی که میلیون ها تومان هزینه تبلیغات شده بود از کار افتاد و نه تنها باعث شد که هزینه تبلیغات از بین برود بلکه نظر بسیاری از کاربرانی که قبلا عضو سایت آموزشگاه بودند نیز نسبت به اعتبار آموزشگاه تغییر کرد.

واقعیت این است که وب سایت آموزشگاه  ویترین  و بهترین محل برای فروش دوره های آن آموزشگاه است و کوچکترین خدشه ای چه از نظر سرعت سایت یا از نظر سئو سایت یا محتوای سایت و خیلی از فاکتورهای دیگه می تونه روی فروش تاثیر بگذاره و فروش کم یعنی نابودی کسب و کار.

ما در وب کسب با آگاهی از اهمیت پشتیبانی وب سایت و با علم به اینکه وب سایت های طراحی شده برای آموزشگاه ها دارای شرایطی خاص هستند و باید حتما استانداردهای خاصی را رعایت کنند و همیشه در دسترس کاربران باشند تمام امکانات و تجهیزات خود را برای پشتیبانی وب سایت بکار گرفته ایم .

مهمترین آرمان ما ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به همراه قیمتی مناسب است .

 

خدمات پشتیبانی

وب کسب چه خدماتی برای پشتیبانی ارائه می دهد؟

 • تهیه نسخه پشتیبانی بصورت روزانه ، هفتگی و ماهانه
 • ارائه گزارش های هفتگی در خصوص وضعیت سئو سایت
 • ارائه راهکار در خصوص افزایش سرعت سایت
 • بررسی وضعیت امنیت سایت و بروزرسانی پلاگین ها
 • بروزرسانی وب سایت به آخرین نسخه تولید شده اسکریپت
 • حل مشکلات پیش آمده احتمالی در آینده
 • ایجاد محتوای سایت بصورت هفتگی برای بهبود وضعیت سئو سایت
 • درصورت لزوم اضافه کردن بخش هایی به سایت برای افزایش فروش آموزشگاه
 • برگزاری جلسات به منظور بهره گیری از نقطه نظرات مدیر آموزشگاه و هماهنگی با سیاست های آموزشگاه

همین الان اقدام کنید

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی سایت فرم زیر را پرنمایید

TOP