FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

فروش محصول و ارائه درست خدمات هدف طراحی وب سایت است.

هدف ما طراحی وب سایتی است که منجر به فروش شود .
یک سوال مهم :

چرا باید وب سایت داشته باشم؟

شاید این سوال به نظر شما بسیار ساده و سطحی باشه ولی بهتره بدونیم که جواب درست به این سوال می تونه بسیار مفید باشه . هدف اصلی ایجاد یک وب سایت دیدن محصولات و خدمات در اینترنت و در نهایت فروش آنها در وب می باشد .اما این موضوع چه ربطی به طراحی وب سایت داره؟

وب سایت در واقع دروازه اتصال کسب و کار آفلاین به مشتریان و متقاضیان محصولات و خدماتی است که در اینترنت بدنبال آن محصول یا خدمات جستجو می کنند وبعد از یافتن وب سایت مورد نظر خود خرید انجام شده و صاحبان وب سایت هم از طریق آن وب سایت می توانند کسب درآمد کنند. طراحی درست و اصولی وب سایت باعث می شه که در آینده موتورهای جستجو بهتر بتونن وب سایت رو ایندکس کنن و محتوای وب سایت بهتر و بیشتر دیده بشه و باعث فروش بیشتر محصولات خواهد شدو این موضوع همون چیزی هست که شما می خواید.

اما چطوری باید طراحی وب سایت انجام بشه که محصولات بهتر دیده بشن؟

طراحی وب سایت مثل تمام فرایندهای مهندسی نیاز به تخصص و تجربه داره و اگه دقیق و اصولی طراحی وب سایت انجام بشه هم بهتر سئو خواهد شد و هم سریعتر به فرایند فروش نزدیک میشه.

وب سایتی که نتونه بفروشه و درآمد داشته باشه از نظر ما هیچ ارزشی نداره حتی اگه بهترین تکنولوژی و بهترین سرورها رو داشته باشه.

داشتن وب سایت شاید برای یک شرکت و یا یک فروشگاه لوکس یه ویژگی رقابتی باشه ولی فراموش نکنیم که هدف از ایجاد و طراحی وب سایت تنها پرستیژ نیست بلکه از نظر ما فروش است .

بعد از طراحی اصولی و دقیق وب سایت که متناسب با نیازهای شما انجام شده باشدحتما باید عملیات سئو وب سایت نیز انجام شود و پشتیبانی وب سایت هم بعنوان یکی از مهمترین کارها بعد از طراحی نباید فراموش بشه.

ارسال درخواست طراحی وب سایت

فرم زیر را پر کنید . کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

طراحی سایت آموزشگاه

مراحل طراحی وب سایت

در بیشتر موارد طراحی وب سایت این مراحل در نظر گرفته می شود .

تجزیه و تحلیل طراحی وب سایت

تجزیه و تحلیل

تجزیه و تحلیل کسب و کار مهمترین مرحله طراحی وب سایت است و اگر این مرحله بخوبی انجام شود هزینه کمتری در آینده صاحب کسب و کار متحمل خواهد شد.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت متناسب با نیازمندی های کسب و کار آفلاین و تجزیه و تحلیل انجام شده در مرحله قبل صورت می گیرد.

سرورابری

تست و رفع خطا

رفع خطاهای احتمالی و بررسی میزان امنیت وب سایت در این مرحله مورد بررسی قرار می گیرد .

کلاس مجازی

تحویل وب سایت

پس از تست و رفع خطا ، وب سایت روی هاست آپلود شده و شروع بکار خواهد کرد.

پشتیبانی سایت

شروع پشتیبانی

در این مرحله بازخوردهای شما در وب سایت اعمال شده و پشتیبانی وب سایت آغاز خواهد شد.

TOP