معرفی وب کسب

بیش از 10 سال تجربه طراحی وب سایت

طراحان وب کسب به شما کمک می کنند که وب سایت هایی استاندارد و بهینه که تمام نیازهای آنلاین کسب و کار شما را مرتفع کند داشته باشید.بعد از طراحی وب سایت ، وب کسب به شما آموزش های لازم در استفاده از وب سایت و نحوه مدیریت آن را خواهد داد .

هدف ما راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما از طریق طراحی وب سایتی است که کالا یا خدمات شما را به بهترین شکل ممکن در دنیای وب به نمایش گذاشته و تجربه ای جدید در نگاه کاربران شما ایجاد نماید.

در این سایت شما تمام نیازهای کسب و کار اینترنتی از نقطه شروع آن یعنی انتخاب نام مناسب برای دامنه تا تهیه هاست مناسب ، طراحی وب سایت ، آموزش کاربری وب سایت ، پشتیبانی ، مشاوره رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، سئو سایت و  ..... را دریافت خواهید کرد.

 

خدمات وب کسب به شرح زیر است:

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت های خدماتی - شرکتی ، طراحی وب سایت آموزشگاهی ، طراحی وب سایت شخصی ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی فروشگاه اینترنتی

پشتیبانی وب سایت

پس از طراحی وب سایت در وب کسب پشتیبانی از وب سایت طراحی شده نیز بر عهده وب کسب می باشد . البته وب کسب این امکان را هم دارد که از وب سایت هایی که توسط شرکت های دیگر طراحی شده است نیز پشتیبانی نماید.

سئو وب سایت

درصورتی که کارفرما نیاز به سئو سایت داشته باشند وب کسب سئو سایت را برعهده خواهد گرفت . البته تمام وب سایت ها طراحی شده در وب کسب بهینه سازی اولیه خواهند شد.

بازاریابی اینترنتی

یکی از مهمترین قسمت های کسب و کارهای اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی می باشد که این خدمت نیز در وب کسب انجام می شود . پس ازس طراحی وب سایت و اقدامات لازم برای شروع کسب و کار اینترنتی ، مراحل بازاریابی اینترنتی آغاز و تا فروش از طریق اینترنت ادامه خواهد داشت.

طراحی و توسعه وب

طراحی و توسعه وب شامل تمام برنامه هایی می شود که در بستر وب اجرا شده و بیشتر جهت مدیریت شرکت ها و موسسات و آموزشگاه ها و همچنین ارتباط با مشتریان CRM استفاده می شود.

TOP 86102177-1